TURISTIČNI KROŽEK V AKCIJI

V ponedeljek, 16. 9., so z delom pričeli učenci turističnega krožka pod mentorstvom naše naj učiteljice Anice Butkovič in učitelja Matjaža. Tokrat so se lotili rož, ki krasijo okenske police naše šole. Najprej so dobili malo teoretičnega znanja, nato pa so se lotili...
Preberite več

DEVETOŠOLCI V GARDALANDU

V petek, 6. septembra, so naši devetošolci in učiteljica Simona, skupaj z brežiškimi devetošolci, zgodaj zjutraj odpotovali proti Gardalandu. Po uvodnih navodilih so šli uživat na različne postaje. Ker ni bilo gneče, so si lahko privoščili veliko adrenalinskih zadev....
Preberite več

Vabilo na 1. roditeljski sestanek

Spoštovani starši! Vabimo vas na 1.  roditeljski sestanek, ki bo v ponedeljek,  9. septembra 2019, ob  16.30  uri v jedilnici šole. Vsebina sestanka: Pozdrav ravnateljice   Prometna varnost učencev- Roman Urek, PP Brežice Prehrana, prevozi, vzgojno delovanje šole… -...
Preberite več

PRVI ŠOLSKI DAN

V torek, 2. 9., smo spet sedli v šolske klopi. Tokrat je z nami 5 prvošolčkov - TJAŠA, ZALA, ANJA, LUKA, NACE - ki jih je njihova učiteljica Karmen presenetila s torto. Želimo jim prijetno bivanje med vsemi nami. Dobrodošli! A imamo tudi dva nova učitelja, in sicer...
Preberite več

Pričetek pouka

Spoštovani učenci in starši! Prvi dan pouka za vse učence šole je v ponedeljek, 2. 9. 2019. Učenci 1. razreda boste pričeli šolski dan ob 8.00 skupaj s svojimi starši in učiteljicami. Učenci od 2. do 9. razreda začnete s poukom ob 7.30. Uvodni uri bosta z razredniki,...
Preberite več

TURISTIČNI KROŽEK V AKCIJI

V ponedeljek, 16. 9., so z delom pričeli učenci turističnega krožka pod mentorstvom naše naj učiteljice Anice Butkovič in učitelja Matjaža. Tokrat so se lotili rož, ki krasijo okenske police naše šole. Najprej so dobili malo teoretičnega znanja, nato pa so se lotili...

DEVETOŠOLCI V GARDALANDU

V petek, 6. septembra, so naši devetošolci in učiteljica Simona, skupaj z brežiškimi devetošolci, zgodaj zjutraj odpotovali proti Gardalandu. Po uvodnih navodilih so šli uživat na različne postaje. Ker ni bilo gneče, so si lahko privoščili veliko adrenalinskih zadev....

Vabilo na 1. roditeljski sestanek

Spoštovani starši! Vabimo vas na 1.  roditeljski sestanek, ki bo v ponedeljek,  9. septembra 2019, ob  16.30  uri v jedilnici šole. Vsebina sestanka: Pozdrav ravnateljice   Prometna varnost učencev- Roman Urek, PP Brežice Prehrana, prevozi, vzgojno delovanje šole… -...

PRVI ŠOLSKI DAN

V torek, 2. 9., smo spet sedli v šolske klopi. Tokrat je z nami 5 prvošolčkov - TJAŠA, ZALA, ANJA, LUKA, NACE - ki jih je njihova učiteljica Karmen presenetila s torto. Želimo jim prijetno bivanje med vsemi nami. Dobrodošli! A imamo tudi dva nova učitelja, in sicer...

Pričetek pouka

Spoštovani učenci in starši! Prvi dan pouka za vse učence šole je v ponedeljek, 2. 9. 2019. Učenci 1. razreda boste pričeli šolski dan ob 8.00 skupaj s svojimi starši in učiteljicami. Učenci od 2. do 9. razreda začnete s poukom ob 7.30. Uvodni uri bosta z razredniki,...

POČITNIŠKE DELAVNICE V AVGUSTU

Že drugo leto zapored smo v času poletnih počitnic pripravili teden druženja za učence OŠ Maksa Pleteršnika Pišece. Vsak dan smo malo urili možgančke, ustvarjali s kamni, kredami, papirjem, predvsem pa se veliko gibali. Ure športa sta popestrila Klemen Mlakar iz...

Stran 1 od 3123