MAKS IN FRANCE – VRHUNSKA PORTRETA

Dejstvo je, da sta Maks in France pravi navdih za naše učence, danes smo na padletu odkrili še dva vrhunska portreta obeh velikanov. Pod njiju se je podpisala devetošolka LEJA, mi pa ji lahko zaploskamo le na daljavo. BRAVO! POHVALA PA TUDI FANTOM IZ 6. RAZREDA, KI SO...

UČENCI, POGREŠAM VAS!

Gospa ravnateljica NUŠKA pridno skrbi, da tudi od doma lahko občudujemo našo šolo, tokrat obdano s soncem in snegom. A veste, zakaj pa fotografija vseeno ni popolna???? Ker vas ni zraven ... Dokler se ne srečamo v tej zgradbi učenosti, pa pridno delajte in se učite...

Podaljšanje ukrepov vlade

Vlada je v četrtek, 3. 12. 2020, podaljšala ukrepe za preprečevanje korone. Tako nadaljujemo z našim izobraževanjem na daljavo. Več si lahko preberete v okrožnici MIZŠ. 11516_Okrožnica_podaljšanje_ukrepov_3_dec_2020Prenesi

OBELEŽITEV DNEVA KULTURE V NIŽJIH RAZREDIH

Čeprav učenci od 1. do 4. razreda danes niso imeli kulturnega dne, so bili kulturno aktivni. Učenci prvega in drugega razreda so preizkusili v kvizu in pokazali odlično znanje. Z učiteljicami Urško, Katjo in Alenko so se dobili v popoldanskem času, kajti po kosilu je...

SKRB ZA ŽIVALI

Nekateri učenci so se odločili, da z nami delijo fotografije o tem, kako skrbijo za živali pozimi. Aleks večkrat pelje svojega psa na sprehod. Pika je velika ljubiteljica živali. Naredila je kar dve hišici - mačjo in ptičjo. Tudi Anja iz 2. je poskrbela, da bodo njeni...
MAKS IN FRANCE – VRHUNSKA PORTRETA

MAKS IN FRANCE – VRHUNSKA PORTRETA

Dejstvo je, da sta Maks in France pravi navdih za naše učence, danes smo na padletu odkrili še dva vrhunska portreta obeh velikanov. Pod njiju se je podpisala devetošolka LEJA, mi pa ji lahko zaploskamo le na daljavo. BRAVO! POHVALA PA TUDI FANTOM IZ 6. RAZREDA, KI SO...

UČENCI, POGREŠAM VAS!

UČENCI, POGREŠAM VAS!

Gospa ravnateljica NUŠKA pridno skrbi, da tudi od doma lahko občudujemo našo šolo, tokrat obdano s soncem in snegom. A veste, zakaj pa fotografija vseeno ni popolna???? Ker vas ni zraven ... Dokler se ne srečamo v tej zgradbi učenosti, pa pridno delajte in se učite...

Podaljšanje ukrepov vlade

Podaljšanje ukrepov vlade

Vlada je v četrtek, 3. 12. 2020, podaljšala ukrepe za preprečevanje korone. Tako nadaljujemo z našim izobraževanjem na daljavo. Več si lahko preberete v okrožnici MIZŠ. 11516_Okrožnica_podaljšanje_ukrepov_3_dec_2020Prenesi

OBELEŽITEV DNEVA KULTURE V NIŽJIH RAZREDIH

OBELEŽITEV DNEVA KULTURE V NIŽJIH RAZREDIH

Čeprav učenci od 1. do 4. razreda danes niso imeli kulturnega dne, so bili kulturno aktivni. Učenci prvega in drugega razreda so preizkusili v kvizu in pokazali odlično znanje. Z učiteljicami Urško, Katjo in Alenko so se dobili v popoldanskem času, kajti po kosilu je...

SKRB ZA ŽIVALI

SKRB ZA ŽIVALI

Nekateri učenci so se odločili, da z nami delijo fotografije o tem, kako skrbijo za živali pozimi. Aleks večkrat pelje svojega psa na sprehod. Pika je velika ljubiteljica živali. Naredila je kar dve hišici - mačjo in ptičjo. Tudi Anja iz 2. je poskrbela, da bodo njeni...

MAKS NAVDIH ZA NOVOLETNE VOŠČILNICE IN ŠE KAJ

MAKS NAVDIH ZA NOVOLETNE VOŠČILNICE IN ŠE KAJ

Precej učencev se je na dan kulture lotilo izdelave voščilnic, venčkov, ptičjih hišic ... ANA ANJA HANA JUSTINJAN NIKA ZALA VENČKA LARISE IN ANE LARISA PIKA JE POSKRBELA ZA MAČKO IN PTIČKE OKRASNI LONČEK Z VOŠČILNICO - TINKARA ANJA IZ DRUGEGA SE JE TUDI LOTILA PTIČJE...

Dostopnost